Březen 2011

Víkend

18. března 2011 v 22:22 Tashi world
Ahoj .. je hrozná nudá .. a je predomnou víkned a ja neviem čo skor :/ .. asi sa na všetko vykašlem a pojdem spať ku babke :D:D:. a bude pokoj XD.. .
budem konečné happy XD že pokoj ** have XD.. ... oooo našla som v google krásny autoˇ(obrazok :D) XD chcéém !! .* XDno nie je sugoi ?:D
......................
inak mám zás migrenu .. :/ . už ma nebavi ju máť stále :// . omgg.. hm XD..
ou mojá hlawáá ... ..
hm.... mám dopru správu .. :D.. idem v auguste do prahy .. som rada .. ale nestihnem anime fets to má štve :(( ..dosthe watashi ?:??:/
....-treba mi kupiť new boty... asi pojdem zajtra .. netuším .. nechce sami .. omg.. som vadna.. och .. :/ .. mám nove kresby... trebalo by ich tu dáť.. no foták je v hajzli .. ale nie doslowa :D.. velmi sa nudím .. podotikám XD. no jaidéém Xd. lebo uzmriem asi XD. ( nie naozaj :D) .. čI ?:D** XD hm . kašlite na to XD neska mi je divne .. no ja idém AHOY XD
PS: na koneic odvecí obrázok XD.. msuí byť XD no čáf XD

Žijeme :D

16. března 2011 v 18:11 Tashi world
Včera inák navštívilo 20ludkov moj blog :) .. .aléé žiadný koments.. ták dakujem.. nabduuce apson sa pdopíšte ked tu už chodite .. alebo dájte klik XD.. aspon viem že naozaj je tu niekto :D a že žijeme :D:D.. Arigatou =D

Zas ho dal dole T.T

16. března 2011 v 18:01 Moje Keci
Gomene.. dlho som tu neboliá :D a uplné som azbdulá ná Sasukeho a Deidaru .. XD .. takže :


Takže .. vyharava Sasuke a viete prečo ??,..

Deidara rozmíšlani :
Při souboji se Sasukem jsem měl dilema. Zemřít, nebo si nechat zničit účes. Po chvíli rozhodování jsem došel k odpovědi, že jsem si takovou otázku ani neměl položit. Přijít o účes?! To radši zemřu. Prdele já fakt umřel.
:D:D:D chudáčik: ).. mohol skapť Sasuke .. ale presto nechcelaby som prísť o vlasý XD..

Ja v Anime :)

13. března 2011 v 15:37 Tashi world
Ja v Anime od Deny :* arigatou :))) moc hezkéé :))
and ikonká :)

Westlife

11. března 2011 v 12:15 Videá
Aww :* Westlife je jedná užasná skupina :) .. má fákt pekne no niekedy založene su an smutných podkladoch takže .. hm ale su užasný ! :) XP . hm .. myslím že je to už staré :D ..ale dobré !:D
tak napr. :


alé toto video zbožnujem najviíác :* teda pesničku :D .. / lebo tá pesničká bola potom preložená do japončiny a s nej urobili opening Romeo X Juliet / :))
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
tu je japonský preklád toho :
-podotíkám moc hezký anime :)) ..

Protivák T.T

9. března 2011 v 17:25 Moje Keci
Já ho snád zabijem !.. neznášám Danza !.. ten Magor,Idiot ! baka !:D.. je 6hokáge .. joooj nech sa strčíí niekám ! :D.. .. keby ste nevedeli o čom píšém ták NAruto :D ..
baka!!!!!!!...
............. no fájn :d to bolo moja zmienka o nom :D:D ...... Yané :D

End T.T ?

9. března 2011 v 17:12 Naruto world
Staré dobre časi ách jou :/
**škodá že to nie je až tak pravdivé**

Deidara VS. Sasuke

8. března 2011 v 11:13 Moje Keci
Deidara si myslí že vyhrá nád Sasukem :D

Čo myslite vy?... kto vyhra??...len ták všeobecne :D:D ..

Napíšte do komentáru Bud Sasuke alebo Deidara ... :D
či si typnete správne.. :D ..
dnes večer o 18:00 dám tu kto vyhral a prečo :D .. ˇ.ˇ.. ( odvecí :D ale musí byť ) :D

Sasuke vs Deidara

škrečky/ Naruto Fan

8. března 2011 v 11:05 Naruto world
Fuhá :D čo ja nenájdem :D trošku ma to frustruje ,ale ani neviem prečo :D..
gaara
bf
Sai je najsamzlatší :D . no nie ?:D

Temá týdne 7-14.3

8. března 2011 v 10:58 Téma týdne
Hm.. Takže .. podlá mna táto temá tyždna je blbosť .. .ako nechcem uraziť vegetarianov.. ale nevidím zmysel temý .. vy anO ?.. ... stáále len zelenina mna by porazilo XD.. ale to som ja :D ja viem :D:D
Mimochodom kto nevie čo to je ták for you :
Vegetariánstvo (z lat. vegetus a vegetare čo po slovensky znamená oživiť)[1] je životný štýlzameraný na starostlivosť o zdravie, výživou, abstinenciou, nefajčením, pohybom, telesnou hygienou i psychohygienou. Vegetariánstvo vo svojej podstate kombinuje nielen životosprávu ale aj úctu k zvieratám a ich právam.
Vegetariáni prijímajú bezmäsitú stravu a nekonzumujú všetky produkty z mŕtvych zvierat ako vnútornosti, kaviár a želatína. Zo živočíšnych produktov obyčajne iba mlieko, syry (nie syry s obsahom syridiel vyrobených zo žalúdka), jogurty a vajcia. Často sú proti používaniu živočíšnych produktov ako koža, kožušina, hodváb, vlna, perie [2] a produktov testovaných na zvieratách.
S wikipedký =D ...
to by o tom stačilo :D :)

Chata & Možno nabuduce

8. března 2011 v 10:47 Tashi world
Zabudla som napísať že v Litmanovej bolo perfecto:** :)) ... teda na tej chate .. xP ..
fotký su na azete a na FB .. ked sá nudite a chcete si pozrieť ták dajte si že FB: Majka Sotáková
a na azet.sk .. c-ra-z-y_Bejbs :) .. alé tám musite napisať .D lebo mám to pre priatelov iba .. XD...
ved viete pre istotu :D
........................................................................................
a ked som prišla ták o 2 som šlá do jednej malé dedinky menom Belža :D... je tám jeden užasný chalan XD fákt sa mi páči ...Volá sa že Michal .. prezivka Mišo alebo Sasuke ... XD . pozerá NArutá :D. vyzerá ako sasuke ... a to je na nom užasné !:D... ale neviem čo bude a ako s nami ,.. lebo on sa ku men chová milo a ták .. aléé ja neviem. som s toho mimo :/ ... neopisoval mi včera FB. a ja som s toho na nervi ... =(...... inák bola áj pusá XD .. ow jééé :D:D .. * hm som divná ale on je užasný :D * .. a teras Miša.. / Sasukeho:D/ .. nemám naladu vidieť.. lebo som si myslelá že niečo s toho bude.. ked mi dal tu pusu ... A presne si pametám čo powedál a aučobil .. a mám s toho nerf... a ked som neská pozerálá len ták obrázky anime... našla som t ám jeden obrázok á ták sme stálí a presne toto urobil ..


..........nemožém si pomocť alé mám ho velmi rada =(( ..... takže moj smutný krátky pribeh ...

Rap XP

8. března 2011 v 10:29 Akatsuki
Pein Jsem pohodář, jsem nad věcí, sbírám démony zvířecí. Potrvá to pět, šest let, ale pak s nimi ovládnu svět! Jenže sám je neulovím, já si radši v klídku hovím. Vymyslel jsem bezva plán- spolek cvoků zakládám! Slibuju jim hory doly, podívejte na ty voly! Itachi Mé jméno je Uchiha Itachi a jedna žena mi nestačí. Když mě chtěl Peiňák zverbovat, musel mi něco darovat. A tak jsem dostal darem svůj vlastní soukromej harém! Kisame Jsem hezká malá rybička, což je trochu chybička. Pár lidí už mě chtělo zkonzumovat, toho se chci příště vyvarovat... Peinovo heslo se do mysli vkradlo - "Ryba je kámoš a ne žrádlo!!!" Sasori Pein znal moje zvrhlý choutky, z živých lidí dělat loutky. Slíbil mi, což mu moc nežeru, materiál dle vlastního výběru. Spíš mě zlákal fakt, že k dispozici budu mít blonďatou krasavici! Deidara Explozi z písku jak má být zaručí jedině dynamit! Za vstup do té jeho krávoviny mi Pein zajistil dostatek trhaviny. Jen ten můj parťák už mě trochu nebaví - furt si myslí, že jsem opačnýho pohlaví! Hidan Od věčnýho zabíjení zase, měl jsem kosu tupou jako prase. Do Baumaxu to mám jenom kousek, tak jsem si šel koupit brousek. Pein mi tam však vybral z letáčku, značkovou a levnou sekačku! Kakuzu Jsem na prachy a Pein to ví, byl se mnou raz dva hotový. Dal mi práci, pokteré jsem toužil, to jsem si snad ani nezasloužil. Teď si žiju jako v pohádce, Kakuzu - finanční poradce! Tobi Kdo jsem to vůbec není podstatné, ani to, že jedno očko mám furt schované. Nosím masku a jsem děsně tajemnej, možná proto jsem teď Peinův vrahoun nájemnej. K Atasuki jsem šel zadara, když mi slíbil, že mi bude říkat Madara. Zetsu Jsem roztomilá masožravá kytička a mám ráda hodně tepla, sluníčka. Kdo mi postavil nový skleníček? No přece milej šéfík Peiníček! Dal mi tam taky zrcátko, abych viděl svoje schizofrenní dvojčátko. Konan Origami je mou vášní, i když se vám to zdá zvláštní. Nikdo kromě Peina neměl zdání, že tisíc jeřábů ti splní přání. Tak skládáme teď spolu každé noci, ať konečně svět máme ve své moci.

to je skor že básničká nie ?:D.. ale je to cool :d

Itachi sa nezdá :) :D

8. března 2011 v 10:22 Itachiho deníček
A máme tu Itachiho denník :) XD.. tadáá :-D
Akademie mě tak nudila, že jsem se místo hraní na pískovišti zdokonaloval v učení.
Jsem nejhezčí v celé škole.
Povedlo se mi vypadnout z akademie už v sedmi letech, což je prý výkon.
Objevil se u mě Sharingan! Stalo se mi to zrovna, když jsem vyhazoval odpadky. Mé oči jsou teď jiné a díky tomu jsem teď ještě hezčí. Několik lidí z mého vlastního klanu mi nové oči závidí, ale moc jich není.
Byl jsem donucen zúčastnit se nějaké zkoušky. Hrozně mě to tam nudilo a chtěl jsem se co nejdřív dostat domů, kde mám své oblíbené věci. Zkoušku jsem udělal jak nejrychleji bylo možné a konečně mi začali platit. Byl jsem jednoznačně nejhezčí účastník.
Stal jsem se vůdce ANBU skupiny. Vůbec jsem se je o to neprosil já mám rád klid, ale větší plat mě přesvědčil. Konečně si budu moci kupovat tolik gumových medvídků kolik budu chtít a otec mi do toho nebude mít co mluvit.
Mýlil jsem se. Nakonec se přece ukázalo, že můj nejlepší přítel mi závidí Sharingan. Pokusil se mě kvůli tomu zabít, aby on měl nejhezčí Sharingan v našem klanu.
Po tomto nešťastném incidentu s Shisuim se u mě objevil ještě lepší Sharingan. Jsem teď jistojistě nejhezčí Uchiha!
Jak jsem čekal žádný Uchiha není tak krásný jako já a kvůli tomu na mě zaútočil celý klan. Byl jsem tak moc hezký až to neunesli a pokusili se mě zabít. Nechtěl jsem to udělat, ale musel jsem. Dokonce i můj vlastní otec mi záviděl krásný Mangekyou Sharingan. Bratr pořádně nevydýchal smrt svých rodičů a chtěl je pořád vidět. Byl jsem rád, že mi Mangekyou Sharingan nezáviděl tak jsem mu ukázal jejich poslední chvilky a to několikrát za sebou, aby si to vše pořádně zapamatoval, když už je nikdy neuvidí. Začal hrozně křičet. Můj bratr není nic jiného než obyčejné hysterka, a tak jsem raději odešel než, bych se z toho jeho řevu zbláznil.
Teď jsem určitě nejhezčí Uchiha.
Připletl jsem se do jistého spolku zvaném Akatsuki. Určitě jsem zde nejhezčí, ale Orochimaru si to nemyslí.
Po menších neshodách Pein uspořádal hlasování o nejhezčího člena Akatsuki, které jsem s přehledem vyhrál před Orochimarem. Orochimaru následně opouští naší organizaci. Chce mít svojí vlastní kde bude nejhezčí on.
Byl jsem přidělen do dvojice s Kisamem. Je velký, modrý a má žábry. Vypadá jako ryba, ale má jenom polovinu její krásy.
Následně jsem s ním byl vyslán do mé bývalé vesnice, abychom s sebou vzali jistého Naruta.
Jak jsem čekal nikdo není tak krásný jako já. Cestou jsme potkali Asumu, který chtěl z Kisameho udělat ještě ošklivějšího čelana Akatsuki než je. To jsem nemohl připustit. Jsem sice dost hezký za nás za oba, ale co je moc to je moc! Asuma si sebou přivedl i Kurenai. To si vážně ten nikotinový hlupák myslí, že nějaká holka je hezčí než já? Přišel dokonce i Kakashi, jenž předváděl nové triky se svým Sharinganem, který podvodně vyhrál od Obita v kartách.
Už to vypadalo, že jejich tým bude hezčí než náš, ale v tom se do jejich výběru přidal Maito Gai a bylo rozhodnuto o naší výhře. Nechtěli jsme čekat na příchozí gratulanty k výhře, a tak jsme raději šli pro Naruta.
Potkal jsem i svého bratra. Byl pořád stejný jak si ho pamatuji. Hned co mě uviděl dostal hysterický záchvat. Nezbývalo mi nic jiného než ho proplesknout, aby se z toho dostal. Takovou ostudu mi dělá před Kisamem. Málem jsem se hanbou propadnul.
Naruto vypadal roztomile, ale ten starý ošklivý Jiraiya nám však naší schůzku překazil. Je tak majetnický.
zdroj: Konoha.cz

Šmajzli sme ho XD

8. března 2011 v 9:46 Sasukeho deníček
našla som na 2 blokoch užasný Sasukeho denníček XD.... oplatí sa to prečítať :D :POVEDLO SE NÁM VZÍT SASUKEMU JEHO TAJNÝ DENÍČEK..ZAJÍMÁ VÁS JAK TO DOOPRAVDY VŠECHNO BYLO? ČTĚTE
--Jsem tak krásný a roztomilý,až je mi z toho špatně a pozvracím bratrovi jeho nově zakoupené adidasky.--
--Itachi je na mě naštvaný.Možná proto,že jsem hezčí než on.--
--Potkávám plno zajímavých i nezajímavých lidí.Do těch patří například ta růžovlasá holka,co mě pořád otravuje.Je vážně divná....má strašně obrovský čelo a vypadá jak Michael Jackson.--
--Můj bratr získal sharingan a myslí si bůhví co...Každému se tím chlubí a otravuje.--
--Růžovlasá dívka mě stále nepřestává otravovat.--
--Můj otec chodí každý druhý den s Itachim do sklepa.Sice nevim proč tam chodí ale táta říka,že až vyrostu tak mě tam vezme taky.--
--Růžovlasá dívka je čím dál víc otravnější.--
--Itachi se mi svěřuje s tím,že by chtěl skončit s ninjováním a vydat se na dráhu zpěváka.--
--Naše sousedka prohlašuje,že náš klan je úchylnej.Nevim proč to říká ale včera k nám přišla a zašla do sklepa zrovna když tam byl Itachi a můj otec.Hned na to s křikem vyběhla a od té doby říká o mém klanu tyhle věci.--
--Ta růžovlasá pijavice mi začíná pít krev.--
--Naše sousedka je nalezena mrtvá......chudák paní.--
--Růžovlasá pijavice stále nepřestává otravovat.Dokonce si na to přizvala posilu-blonďatou holku,která je ještě otravnější a hnusnější.--
--Itachi se vrátil z lesa a přinesl s sebou i plnej košík hub.Vypadaj opravdu dobře.Zvlášť ty zelený a ty červený s bílejma tečkama na klobouku.Máma z toho vaří houbovou omáčku.Já a Itachi bohužel houby nejíme tak si dáme k věčeři hranolky z mekáče.No uvidíme jak budou ty houby chutnat.--
--Náš klan je prohlášen za vyvražděnej.Všichni to svedli na chudáka Itachiho.Prej je zabil on.Tak teď v tom mám opravdu guláš.Zabil je Itachi nebo ta houbová omáčka?--
--Itachi si konečně plní svůj sen a odchází vydat se na dráhu zpěváka.--
--Velký čelo a prasečí rypák jsou ty nejotravnější krávy na světě.--
--Slyšel jsem,že Itachi začal zpívat s nějakou hudební skupinou jménem Akatsuki.--
--Dokončuji školu.Růžovlasá pijavice stále nepřestává otravovat a dokonce s ní musím bejt v jednom týmu.Naruto mi tak nevadí.Začínám si myslet,že po mě jede.--
--Nějakej bělovlasej týpek ,kterej se asi ani nečeše z nás udělal geniny.Prej je to náš sensei ale popravdě-ty jeho vlasy nám kazí veškerou image.--
--Dostali jsme nějakou misi.Prej máme chránit nějakýho starýho a ožralýho bezdomovce nebo co.--
--Cestou potkáváme dva chlápky.Chtěl sem si snimi zahrát partičku prší,ale jelikož oni neměli ruce ale drápy tak to vzali jako uřážku a chudák Naruto to odsral.Škrábli ho na ruce.Jemu to zjevně nestačilo,protože si pak sám propíchl ruku kunaiem.Začínám si myslet,že se Naruto sám sebepoškozuje a začíná se z něj stávat EMO.--
--Utkávám se s opravdu silným soupeřem.Nejspíš travestitou.Vypadá jako holka a bez svých dvaceti zrcadel nedá ani ránu.Když jsem ho nazval holkou,udělal si ze mě jehelníček.Naruto mě však pomstil.Vypustil ze sebe něco odpornýho a chudák Haku to asi nerozdýchal a nechal se zabít Kakashim.--
--Vracíme se domů.Cestou zkouším Kakashimu naznačit aby si koupil hřeben nebo aby alespoň změnil svýho kadeřníka.--
--Vrátili jsme se zpátky do Konohy.Kakashi nás má nejspíš plný zuby a posílá nás na zkoušku chuninů.Lenoch jeden líná.Určitě se nás chce zbavit aby měl klid na to svoje čtení.--
--V lese smrti se setkávám s opravdu zajímavým chlápkem.Naruto říkal něco o tom,že je to úchyl nebo pedofil,protože se prej díval jak Naruto vyčůral svý jméno do země.Já ale vím,že je to určitě nějaká celebrita.V naší vesnici ho každej z ná a je docela slavnej.Požádal jsem ho o autogram.Věnoval mi ho na krk.--
--Sakura se určitě pomátla.Normálně vzala kunai a ty svoje růžový dredy si ufikla.Podle mě je vážně na hlavu....já to říkám pořád.--
--Úspěšně jsme se vrátili z lesa smrti.Sice jako poslední ale co.Image je nadevše.--
--Nějací idioti z písečný a zvučný se proti nás spikli a zaútočili na naši vesnici.Hokage říkal,že je to prej kvůli fotbalu.Oni prý fandili Spartě a my fandíme Slavii.Hádejte kdo vyhrál.Jasně,že Slavie a oni prostě neuměj prohrávat.--
--Pěkně nás zřídili.Hokage je pod kytičkama ale mě je to šumák,protože kvůli němu na nás dopadla Americká finanční krize-musíme holt začít šetřit.--
--Po dlouhé době potkávám Itachiho.Řekl jsem si mu o autogram,ale on-idiot jeden si všiml,že jsem hezčí než on a že mám na sobě svoje nový boty NIKE,který se mu vždycky líbili.Naštval se a dal mi pořádnou nakládačku.--
--Naruto s tím starým perverzákem přivedli novýho hokage.Je jím nějaká blonďatá furie.--
--Finanční krize naši vesnici stále neopouští,protože Tsunade všechny prachy z misí krade a pak je utrácí v herních automatech.--
--V zemi čaje jsem se setkal s nějakou divnou osobou s deštníkem.Nejspíš to byla Rihanna a předváděla nám svůj videoklip Umbrella.--
--Nevydržím nápor Sakuřiny otravnosti a pokouším se jí zavraždit.Schodil jsem ji z útesu ale ta kráva mě stáhla s sebou dolů.--
--Slyšel jsem,že Tsunade zavřeli za spronevěru.--
--Novým hokagem se stáva nějakej Obama.Všichni jsou z něj na větvi.--
--Finanční krize nás stále neopustila a já už nemám ani na gel na vlasy.Odcházím tedy pryč.Za mím slavným zpěvákem Orochimarem.--
------------------------a ešte jedno :D----------------------------------

Jsem hrozně roztomilý. Ještě roztomilejší než, kdy byl můj bratr.
Sice si každý myslí, že na svého bratra žárlím, ale mě je to docela šumák jak moc je dobrý.
Bratrovi asi něco přelítlo přes nos, protože vyvraždil celou naší rodinu
. Všechno si bere tak osobně. Já mámě říkal ať pořád nedává ke snídani tu brokolici.

Konečně mám trochu klidu. To bylo pořád "Koukni na můj pěkný Sharingan. Líbí se ti můj Sharingan? Že mám nejhezčí Sharingan v okolí?" Když se mě na to zeptal i po tom co vyvraždil celou naší rodinu musel jsem podotknout, že je jediný kdo vlastní Sharingan. Div mě nezabil.
Dokončil jsem školu
a byl jsem přiřazen do týmu s velmi ošklivou studentkou, která po mě jede a velmi, velmi, velmi ošklivým Narutem, jenž po mě asi taky jede.
Jo! Jsem Genin. Žel, ti dva antitalenti taky. Vezou se na mém talentu.

Dostali jsme misi chránit nějakého ožralého dědulu. Docela v klidu, když nepočítám, že málem zabili Sakuru a Naruto si asi pustil do gatí podle smradu.
Utkal jsem se sobě rovným, ale na můj vkus byl až moc zženštilý. Tolik zrcadel
co s sebou všude nosil! Po tom co jsem se mu vysmál si ze mě udělal jehelníček, avšak Naruto ze sebe vypustil něco tak odporného, že to Haku nevydýchal a nechal se radši zabít Kakashim.

Účastníme se zkoušek na Chunniny. Poslali nás do lesa smrti, ale mě tímhle otřepaným názvem neodradí, kdepak. Takových názvů, nebo varování už tu bylo. Například: "Jestli mě ještě jednou zataháš za mé krásné
vlasy zlámu ti ruce." Bratr mě asi neměl moc rád.

V lese jsem potkal moc milého člověka. Dostal jsem od něj lízátko s tetováním, které jsem si přitiskl na záda. Sakuře se to však moc nelíbilo. Kráva jedna závistivá.
s lízátkem mi říkal, že s tím vypadám velmi sexy a jestli chci můžu jít k němu domů, kde má lízátek víc. Naruto mluvil něco o úchylovi, ale hned mi bylo jasné jak to myslí.
Vlastně nebylo jenom jsem dělal, že vím o co jde, abych nevypadal jako totální idiot. Tedy jako Naruto.

Po dlouhé době jsem potkal svého bratra. Chtěl jsem mu ukázat jaké pěkně triky jsem se naučil, ale ten hajzl mi ze závisti zlomil žebra!
Při svých dalších misích jsem narazil na chlapíka se světelným mečem, který asi ukradl Obi-wan Kenobimu. Věděl jsem, že by mě mohl
zranit tak jsem ho takticky nechal Narutovi a sám jsem hrdinně skočil ze skály.

Dlouho jsem přemýšlel o mém tetování. Schválně jsem se kvůli němu několik měsíců
nekoupal, aby mi vydrželo co nejdéle, ale po čase jsem došel k názoru, že chci nové a lepší.
Dost mi k tomu pomohla i ta módní přehlídka, kterou Orochimaru (ten chlapík s lízátky) uspořádal jenom pro mě.
Nebylo proč váhat, tak jsem si sbalil věci. Samozřejmě, že se to neobešlo bez komplikací. Po mě toužící a kroužící Sakura mě chtěla zastavit. Ovládl jsem svoje pudy a pouze jí uspal. Nejsem jako bratr, který by jí hned zabil. Orochimaru se na mě asi opravdu těší, protože mi nechal přistavit dopravní prostředek. Sice jsem tomu moc nerozuměl, ale u nich se asi cestuje ve velkým dřevěným barelu. Pro lízátko udělám cokoli.

Jak jsem si myslel Naruto se začal opět srát do mých osobních věcí. Náhodou bylo v barelu další lízátko a s ním i tetování tak jsem se mu ukázal jak vypadám nyní. Byl z toho v takovém šoku, až mě to naštvalo a zmlátil jsem ho. Už mě nic nezastaví před získáním dalších lízátek!

..................................................................................................................................
to 1. sa mi páči viíác XD.... :) **koments pls **
 Sayo. :) A pridte zás :) 

fdgf
215
215
88
121

b
24

5